AST-1000-2P
Home » » AST-1000-2P
DEN HARTOG PRE-PLUMBED SEPTIC TANKS
DEN HARTOG 1000 GALLON SEPTIC TANK
VIEW TECHNICAL DRAWING
RETURN TO PRODUCT LIST
PART NO. AST-1000-2P
Product Details
GALLONS 1,000 gallon
WEIGHT 448 lbs
DIMENSIONS 60" x 100" x 75"
CHAMBERS 2
AST-1000-2P
AST-1000-2P
GALLONS: 1,000 gallon
WEIGHT: 448 lbs
DIMENSIONS: 60" x 101" x 60"
CHAMBERS: 2
AST-0750-2R
AST-0750-2R
GALLONS: 750 gallon
WEIGHT: 265 lbs
DIMENSIONS: 60" x 70" x 60"